http://tisicajednanoc.inventar.cz/images/eur-banner-5.jpg
http://tisicajednanoc.inventar.cz/images/eur-banner-6.jpg http://tisicajednanoc.inventar.cz/images/eur-banner-4.jpg

Tisíc a jedna noc - Onur Aksal (Halit Ergenç)

Tisíc a jedna noc - seriál - online

http://tisicajednanoc.inventar.cz/images/tisicajednanoclog.jpg

Onur Aksal (Halit Ergenç)

Tisíc a jedna noc seriál je turecký televizní seriál o Onurovi a Šeherezádě

Onur Aksal (Halit Ergenç)

Onur Aksal je jednou z hlavních postav seriálu Tisíc a jedna noc. Halitu Ergençovi vynesla jeho postava Onura Aksala velkou popularitu a také lásku. Nejen filmovou, ale i životní.

Onur Aksal je úspěšný podnikatel a majitel prosperující developerské firmy, realizující prestižní projekty doma i v zahraničí, například v Dubaji. Navenek  působí Onur Aksal vždy suverénně, nezávisle a vyrovnaně. Ve svém srdci však již od dětství nosí nedůvěru v lásku a vše, co s ní souvisí. Onur byl v dětství svědkem utrpení své matky, jenž jeho otec opustil kvůli jiné ženě. Oriti se Onur raději plně věnuje své práci a nemyslí na nic jiného. Vše se však změní ve chvíli, kdy do jeho života vstoupí tajemná a krásná Šeherezáda, jenž do základů otřese jeho jednotvárným a osamělým světem. V Šeherezádě začne vidět ženu, již by mohl milovat, a moc rád by uvěřil, že právě ona by mohla být ta pravá. Onur se rozhodne Šeherezádu prověřit a nabídne jí provokativní nabídku, se kterou ona souhlasí, což mu obrazně řečeno vyrazí dech. Onur však nejprve nezná skutečný důvod jejího souhlasu. Po noci s Šeherezádou, jenž předčila všechna jeho očekávání, už na ni nedokáže přestat myslet. V Onurově chladném srdci se totiž poprvé v životě nečekaně usídlí pravá a nefalšovaná láska.

Halit Ergenç (Onur Aksal) vystudoval lodní strojírenství. Pracoval například též jako operátor, barman i číšník. Jeho otec, herec, ho ale přivedl na úplně jinou cestu. Halit Ergenç se nechal zlákat herectvím a dnes je to jediná práce, kterou podle jeho slov miluje. Když byl mladý, strašně moc se chtěl s lidmi povídat a teď můžu konečně konverzovat a poznávat cizí lidské příběhy. Postava Onura Aksala mu přinesla obrovskou slávu. Ve svém rodném Turecku je úspěšným hercem. Herecká kolegyně Bergüzar Korel (seriálová Šeherezáda) se stala v roce 2009 jeho manželkou...

http://tisicajednanoc.inventar.cz/images/tisicajednanocherci-onur-ak.jpg

  http://tisicajednanoc.inventar.cz/images/eur-banner-6.jpg http://tisicajednanoc.inventar.cz/images/eur-banner-4.jpg