http://tisicajednanoc.inventar.cz/images/eur-banner-5.jpg
http://tisicajednanoc.inventar.cz/images/eur-banner-6.jpg http://tisicajednanoc.inventar.cz/images/eur-banner-4.jpg

Tisíc a jedna noc - Šeherezáda Evliyaogluová (Bergüzar Korel)

Tisíc a jedna noc - seriál - online

http://tisicajednanoc.inventar.cz/images/tisicajednanoclog.jpg

Šeherezáda Evliyaogluová (Bergüzar Korel)

Tisíc a jedna noc seriál je turecký televizní seriál o Onurovi a Šeherezádě

Šeherezáda Evliyaogluová (Bergüzar Korel)

Šeherezáda Evliyaogluová je hlavní hrdinkou romantického seriálu Tisíc a jedna noc. Bergüzar Korel se vlastně stala slavnou doslova přes noc. V Turecku je představitelka Šeherázády přezdívaná jako druhá Angelina Jolie. Krásná mladá vdova je nejen vynikající architektka, ale především matka pětiletého chlapečka, trpícího leukémií. Syn Kaan je její jedinou radostí a životním štěstím, a tak je pro jeho záchranu ochotna učinit prakticky vše. Proto Šeherezáda dokáže i navzdory ponížení a hanbě požádat o pomoc rodiče zesnulého manžela Ahmeda, kterého kdysi oni sami zavrhli právě proto, že se s ní oženil. Proto se Šeherezáda později navzdory ještě většímu ponížení rozhodne přistoupit na neslušný návrh svého šéfa Onura a strávit s ním noc za peníze.

Onur jí totiž za jedinou noc nabídne částku, jenž Šeherezáda potřebuje na Kaanovu operaci. Šeherezáda se sice později tváří, že se vlastně nic moc nestalo, ale její hrdé srdce trpí. Onur jí to též neulehčuje, jelikož po ní touží stále víc a víc. Proto se snaží si jí připoutat k sobě za každou cenu. Z Onurovy strany už nejde jen o nezkrotnou touhu, ale o lásku.

Bergüzar Korel (Šeherezáda Evliyaogluová) pochází z herecké rodiny, v různých filmových projektech hraje již od roku 1998, ale největší úspěch jí přinesla až role Šeherezády v romantickém seriálu Tisíc a jedna noc. V době, kdy se Tisíc a jedna noc začal natáčet, jí bylo pouhých 23 let. Svět o ni poté projevil obrovský zájem a pravidelně se objevuje na titulních stránkách mnoha magazínů, včetně prestižní Elle. V soukromí je však Bergüzar Korel velmi stydlivá žena. Osud tomu chtěl, že se během natáčení seriálu do svého hereckého kolegy Halita Ergençe zamilovala a tak se v roce 2009 vzali. Po svatbě se jim narodil i synek. Bergüzar Korel  je také jakousi tureckou Angelinou Jolie. Pomáhá dětem na ulici, vede je například k různým sportům, což laskavost krásné Bergüzar jen a jen podtrhuje.

.http://tisicajednanoc.inventar.cz/images/tisicajednanocherci-seherez.jpg

  http://tisicajednanoc.inventar.cz/images/eur-banner-6.jpg http://tisicajednanoc.inventar.cz/images/eur-banner-4.jpg