/header.jpg

Tisíc a jedna noc: 7. a 8. díl

Nebezpečně se zvyšující teplotu malého Kaan ( EFE Çinar ) se lékařům naštěstí podařilo srazit a chlapeček se zázračně rychle začal zotavovat - takže své narozeniny již mohl on i jeho blízcí oslavit s úsměvem na tváři! Ten však určitě zamrzne Füsun ( Yonca Cevher ), nepříjemné nevěstě nadejde ( Tomra Incer ) a Burhana ( Metin Çekmez ), která se již těšila na dědictví pro vnoučka, kterého věřila že nosí pod srdcem - po dvou dívkách zkrátka měla pocit, že si chlapce zaslouží! Ledaže vyšetření ultrazvukem ukázalo, že i její třetí dítě bude holčička! A přestože ji svokrovci upozorňovali, že nejdůležitější je, aby děťátko bylo zdravé a není, jakého je pohlaví, Füsun neskrývá své zklamání a neustále pláče ... I Šeherezáda ( Bergüzar Korely ) by se nejraději rozbrečela, a to nejen proto, že Mihriban ( Melahat Abbasová ), která jí i Kaan již přirostla k srdci a kterou bere jako svou rodnou sestru, se rozhodla odejít z Istanbulu a vrátit se domů. Zcela ji však položí zjištění, že Onur ( Hali Ergenç ) zařídil urgentní služební cestu do Dubaje - jen pro ně dva ... Šeherezáda nedokáže skrýt svou nevoli, a překvapivě není sama - ani Kerem ( Tardy Flordun ), který se Onur přiznal, že se mu Šeherezáda velmi líbí, není zrovna nadšený při představě, že bude tato krásná a výjimečná žena v daleké nádherné zemi jen s jeho nejlepším přítelem ... Keremova očividná náklonnost k Šeherezáda však zasáhne nejen Onur, který se stále snaží tvářit jakoby nic, ale i Benny ( Ceyda Düvenci ), která je do něj již dlouho tajně zamilovaná ... Ukáže se, že Šeherezádine obavy z cesty s Onur byly na místě. V slabé chvíli jí totiž v návalu nezkrotné touhy dá další neslušný návrh, kterým ji znovu, tentokrát nesmiřitelně, urazí - nabídne její 300 000 dolarů, pokud s ním stráví ještě jednu noc!

Tisíc a jedna noc: 5. a 6. díl

Přestože operace malého Kaan ( EFE Çinar ) dopadla dobře, Šeherezáda ( Bergüzar Korely ) je velmi nešťastná - je toho na ni zkrátka jaksi příliš ... Nejenže se stále nedokáže vyrovnat s potupou, kterou cítí od společné strávené noci s Onur ( Hali Ergenç ), se kterým už pomalu ani nedokáže vydržet v jedné místnosti, aniž odtud se slzami na krajíčku a srdcem v hrdle utekla, ale navíc se jí konečně, i když pozdě, dovolal i tchán Burhan ( Metin Çekmez ) a oznámil jí, že má pro ni přece jen připravené peníze na synčekovu operaci! Zasiahlo ji to o to víc, že si uvědomila, že všechno trápení ji mohlo obejít, pokud by Burhan rozhodl pomoci jí o něco dříve, a proto mu, přestože je jinak vždy ke každému slušná a uctivě, na rovinu řekne, že jeho peníze nepotřebuje a složí mu telefon! A to zatím netuší, že ji už zanedlouho čeká další zatěžkávací zkouška. Krátce nato, jak jí konečně skončila zkušební lhůta a společnost Binyapi, as, jí nabídla o něco lepší honorovanou smlouvu na trvalý úvazek, její Onur opět udělal nečekaný vale - namísto plánovaného večeře se synkem, jehož stav je po těžké operaci stále vážný , totiž má jít na pracovní večeři s ním, Kerem ( Tardy Flordun ) a Benny ( Ceyda Düvenci ) a kazašskými klienty. I když nakonec souhlasí, nedokáže být příjemnou společnicí a její myšlenky se ubírají k synkovi. Tuší, že cosi není v pořádku. A zřejmě se nemýlí - když totiž zavolá Mihriban ( Melahat Abbasová ), která je s Kaan v nemocnici, nezvedá její telefon ...

Tisíc a jedna noc: 3. a 4. díl

I když Onur ( Hali Ergenç ) pořádně zaskočil Šeherezádin ( Bergüzar Korely ) souhlas s jeho opravdu neopodstatněnému návrhem na společnou noc za peníze, nedá na sobě nic znát a dohodnou si "podmínky obchodu" - stane se to jedinkrát, peníze jí předá hned " po "v hotovosti, nikdy o tom nebudou mluvit a nijak to neovlivní jejich pracovní vztah ...! přesto si jeho okolí všimne, že je jakýsi duchem nepřítomný, především jeho nejbližší spolupracovník a dlouholetý nejlepší kamarád Kerem ( Tardy Flordun ) neomylně vycítí, že za Onurovou nesoustředěností třeba hledat ženu - a ne ledajakou! Rozhodně mu nevěří, že jde jen o bezvýznamnou záležitost na jednu noc - na to ho až Příliš dobrý zná ... Matce Šeherezádinho nebohého manžela nadejde ( Tomra Incer ) se nakonec podaří neuvěřitelné - přemluví svého jinak tvrdého manžela Burhana ( Metin Çekmez ), aby Šeherezáda dal peníze na životně důležitou operaci jejich vnoučka Kaan ( EFE Çinar )! Naneštěstí jí však zavolají pozdě. Šeherezáda již totiž dorazila do hotelu, ve kterém ji už netrpělivě očekává Onur - aby splnila, co slíbila ... Ledaže společná noc je pro oba obrovským utrpením a ponížením - Šeherezáda se neví smířit s tím, že se nějakému muži oddala bez lásky, jen kvůli penězům, a Onur se sám sobě hnusí, že touha vlastnit tuto ženu byla silnější než jeho morální zásady a zdravý rozum! Druhý den se Šeherezáda seznámí s Dárkyní kostní pro její synka, Azerbajdžankou Mihriban ( Melahat Abbasová ), která se, ačkoli o tom obě zatím netuší, stane důležitou součástí jejich životů. Kvůli Kaanovej operaci přijde Šeherezáda opět pozdě na důležité pracovní setkání - Onur si její zpoždění (ne zcela) nesprávně vysvětlí jako důsledek předešlé noci ... Strašně se pohádají - a nebýt Kerem, který jejich zchladil a uklidnil (ačkoli netušil, proč se k sobě tak neobvykle chovají), kdoví, jak by to dopadlo!

Tisíc a jedna noc: 1. a 2. díl

Krásná a talentovaná architektka Šeherezáda ( Bergüzar Korely ) již několik měsíců intenzivně pracuje na ambiciózním projektu Sky Towers, který má zanedlouho vyrůst v Dubaji - no jako na potvoru právě v den velké prezentace před vedením firmy, v níž je stále pouze ve zkušební době, zpoždění do práce ... Nikdo ani netuší, že za její zdržením je vážné onemocnění její pětiletého synka Kaan ( EFE Çinar ) - nikdo kromě její obětavé kolegyně a nejlepší kamarádky Benny ( Ceyda Düvenci ) totiž vlastně ani neví, že nějaké dítě má a že jako mladá vdova se o něj stará úplně sama! Možná i proto je její šéf Onur ( Hali Ergenç ) k ní takový uštěpačný a přísný - nebo je to možná spíš proto, že Šeherezáda je po velmi dlouhém čase jediná žena, která ho opravdu zaujala! Vzhledem je zvyklý, že se mu ženy samy nabízejí a neustále ho uhánějí, imponuje mu její rezervovanost a plachost - a nelze se mu proto divit, že když ho přijde požádat o půjčku, dá jí neslušný návrh - aby si takříkajíc otestoval, zda si o ní vytvořil správný názor a zda je opravdu hodna jeho namlouvání. Když ji hluboce urazil a rozplakal, pochopil, jaká vzácná žena před ním stojí - proto ho pořádně šokovalo, když na onen návrh - strávit s ním noc za 150 000 dolarů - nakonec slušela! Nemohl vědět, že poté, co se již jednou ponížila a požádala o pomoc svokrovcov, kteří se před lety zřekli její nebohého manžela jen proto, že se oženil s ní, a oni jí odmítli pomoci, je Šeherezáda natolik zoufalá, že by slušela i na obchod s ďáblem, jen aby zachránila život svého synka, který bez neskutečně drahé transplantace, kterou je třeba uhradit co nejdříve, nemá šanci ...

Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM  Ekologická drogerie a kosmetika od Eurony přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Chcete začít včelařit? Přinášíme kompletní sortiment včelařských potřeb. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro zájmové včelaře i profesionály. Přinášíme vám informace o včelaření. Včelařské potřeby a včelařská prodejna pro začínající včelaře i včelí farmy. Včelí produkty a bazarové včelařské potřeby najdete na Včelařská inzerce a máme pro vás i návody, rady a tipy Jak začít včelařit. Začít včelařit je snadné a levné.