/header.jpg

Tisíc a jedna noc - seriál - online

http://tisicajednanoc.inventar.cz/images/tisicajednanoclog.jpg

Bennu Atlamanová (Ceyda Düvenci)

Tisíc a jedna noc seriál je turecký televizní seriál o Onurovi a Šeherezádě

Bennu Atlamanová (Ceyda Düvenci)

Bennu Atlamanová je kamarádkou Šeherezády ztvárňuje půvabná Ceyda Düvenci. Bennu Atlamanová je nejen Šeherezádina kolegyně, ale i věrná přítelkyně. Bennu Atlamanová také ví vše o Šeherezádině trápení se synkem a pomáhá jí skrývat její tajemství před Onurem. Bennu je též velmi talentovaná architektka, jenže postrádá průbojnost a cílevědomost, proto není stejně úspěšná jako Šeherezáza, což jí nevadí, jelikož není závistivá. Benny má tajnou lásku a tou je Kerem. A jelikož je i vnímavá, zjistí že Kerem obdivuje Šeherezádu a ji, stojící v kamarádčině stínu, přehlíží. Bennu se těžko se s touto skutečností vyrovnává. Ráda by zabojovala o to, po čem touží, ale zároveň nikomu neublížila. Sama trápení moc dobře zná a nechce nikomu ublížit. Jenže boj o lásku, stejně jako každá jiná válka, s sebou přináší i oběti. Bennu Atlamanová proto nepřestává doufat, že jednoho dne stane po boku své lásky. Ceyda Düvenci  (Bennu Atlamanová) je ve své domovině v Turecku známou a oblíbenou herečkou.

Ceyda Düvenci představitelka Bennu Atlamanové se narodila se 16. března 1977 v Turecku. Vystudovala Marmaraskou univerzitu, což je druhá největší veřejná turecká univerzita. V roce 1997 se umístila na třetím místě v soutěži krásy televizní stanice Star TV. Objevila se v televizních reklamách a seriálech, též hraje i v divadle.

http://tisicajednanoc.inventar.cz/images/tisicajednanocherci-bennu-a.jpg

Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM  Ekologická drogerie a kosmetika od Eurony přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Chcete začít včelařit? Přinášíme kompletní sortiment včelařských potřeb. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro zájmové včelaře i profesionály. Přinášíme vám informace o včelaření. Včelařské potřeby a včelařská prodejna pro začínající včelaře i včelí farmy. Včelí produkty a bazarové včelařské potřeby najdete na Včelařská inzerce a máme pro vás i návody, rady a tipy Jak začít včelařit. Začít včelařit je snadné a levné.