/header.jpg

Tisíc a jedna noc - seriál - online

http://tisicajednanoc.inventar.cz/images/tisicajednanoclog.jpg

Onur Aksal (Halit Ergenç)

Tisíc a jedna noc seriál je turecký televizní seriál o Onurovi a Šeherezádě

Onur Aksal (Halit Ergenç)

Onur Aksal je jednou z hlavních postav seriálu Tisíc a jedna noc. Halitu Ergençovi vynesla jeho postava Onura Aksala velkou popularitu a také lásku. Nejen filmovou, ale i životní.

Onur Aksal je úspěšný podnikatel a majitel prosperující developerské firmy, realizující prestižní projekty doma i v zahraničí, například v Dubaji. Navenek  působí Onur Aksal vždy suverénně, nezávisle a vyrovnaně. Ve svém srdci však již od dětství nosí nedůvěru v lásku a vše, co s ní souvisí. Onur byl v dětství svědkem utrpení své matky, jenž jeho otec opustil kvůli jiné ženě. Oriti se Onur raději plně věnuje své práci a nemyslí na nic jiného. Vše se však změní ve chvíli, kdy do jeho života vstoupí tajemná a krásná Šeherezáda, jenž do základů otřese jeho jednotvárným a osamělým světem. V Šeherezádě začne vidět ženu, již by mohl milovat, a moc rád by uvěřil, že právě ona by mohla být ta pravá. Onur se rozhodne Šeherezádu prověřit a nabídne jí provokativní nabídku, se kterou ona souhlasí, což mu obrazně řečeno vyrazí dech. Onur však nejprve nezná skutečný důvod jejího souhlasu. Po noci s Šeherezádou, jenž předčila všechna jeho očekávání, už na ni nedokáže přestat myslet. V Onurově chladném srdci se totiž poprvé v životě nečekaně usídlí pravá a nefalšovaná láska.

Halit Ergenç (Onur Aksal) vystudoval lodní strojírenství. Pracoval například též jako operátor, barman i číšník. Jeho otec, herec, ho ale přivedl na úplně jinou cestu. Halit Ergenç se nechal zlákat herectvím a dnes je to jediná práce, kterou podle jeho slov miluje. Když byl mladý, strašně moc se chtěl s lidmi povídat a teď můžu konečně konverzovat a poznávat cizí lidské příběhy. Postava Onura Aksala mu přinesla obrovskou slávu. Ve svém rodném Turecku je úspěšným hercem. Herecká kolegyně Bergüzar Korel (seriálová Šeherezáda) se stala v roce 2009 jeho manželkou...

http://tisicajednanoc.inventar.cz/images/tisicajednanocherci-onur-ak.jpg

Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM  Ekologická drogerie a kosmetika od Eurony přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Chcete začít včelařit? Přinášíme kompletní sortiment včelařských potřeb. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro zájmové včelaře i profesionály. Přinášíme vám informace o včelaření. Včelařské potřeby a včelařská prodejna pro začínající včelaře i včelí farmy. Včelí produkty a bazarové včelařské potřeby najdete na Včelařská inzerce a máme pro vás i návody, rady a tipy Jak začít včelařit. Začít včelařit je snadné a levné.